Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice atosbank.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

29.06.2022.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.234841.2528861.2858841.3250691.327647
CADCAD12411.3858221.4046081.4418211.4855321.489867
CHFCHF75611.8853241.9047211.9362741.9745471.986185
DKKDKK20810.2555470.2589650.2629020.2668520.268167
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1938152.2233082.2650032.3140552.325398
HRKHRK19110025.07108225.44760225.96694126.4862826.577164
NOKNOK57810.1785570.1836750.1892070.1954280.193722
RSDRSD9411001.5901491.623451.6650771.7067041.706704
RUBRUB64310.0317520.0338450.0348920.0373340.036637
SEKSEK75210.1763360.1789070.1835720.1884590.189194
USDUSD84011.8057811.8187731.8519361.8930081.898576

EURIBOR

OznakaDatum izdavanjaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W27.06.202229.06.2022-0.569
2W27.06.202229.06.2022
1M27.06.202229.06.2022-0.551
2M27.06.202229.06.2022
3M27.06.202229.06.2022-0.218
6M27.06.202229.06.20220.223
9M27.06.202229.06.2022
12M27.06.202229.06.20220.948

Trebate pomoć?