Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice atosbank.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

28.01.2023.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2260731.2439911.279241.3156611.318221
CADCAD12411.29691.314481.3508051.3902111.394268
CHFCHF75611.8930851.9067461.9525111.9965222.00628
DKKDKK20810.252710.2577060.2629580.2682250.271117
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1438032.177232.2254422.279742.286426
NOKNOK57810.1730660.1765280.1817690.1878220.18764
RSDRSD9411001.5246861.6246661.6663241.7079821.724645
RUBRUB64310.0236190.0246570.0259550.0272530.027253
SEKSEK75210.1675120.1699550.1744590.1790280.179726
USDUSD84011.7455541.759051.800121.840031.844528

EURIBOR

Trebate pomoć?