Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice atosbank.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

24.09.2022.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.2633571.281821.3190111.3556691.358307
CADCAD12411.4198111.4390571.4842761.5219661.526408
CHFCHF75611.9989142.0194792.0447782.0935122.105851
DKKDKK20810.2556420.2590610.2630040.2669510.268266
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.1409192.16972.2174692.258262.26933
HRKHRK19110025.10174225.47872325.99869726.51867126.609666
NOKNOK57810.1793360.1844760.191120.196280.194566
RSDRSD9411001.5922251.625571.6672511.7089321.708932
RUBRUB64310.0301970.0321880.0331840.0355070.034843
SEKSEK75210.1715990.1741020.1788960.1833970.184112
USDUSD84011.9534211.9674742.0051572.0477792.053802

EURIBOR

Trebate pomoć?