Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice atosbank.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

16.04.2024.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1387071.1553481.1896051.2219111.224288
CADCAD12411.2827971.3001861.3354931.3750941.379107
CHFCHF75611.9509021.9649812.0111362.0574982.067554
DKKDKK20810.2519360.2569170.2621550.2674030.270287
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2058842.2402792.2900652.3457582.352637
NOKNOK57810.1594990.1626890.1682290.1730980.17293
RSDRSD9411001.5279111.6281021.6698481.7115941.728293
RUBRUB64310.0178740.018660.0196420.0206240.020624
SEKSEK75210.1614380.164650.1692140.173440.173271
USDUSD84011.7837111.7975031.8354261.8802521.884849

EURIBOR

OznakaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W16.04.20243.88
2W16.04.2024
1M16.04.20243.836
2M16.04.2024
3M16.04.20243.923
6M16.04.20243.865
9M16.04.2024
12M16.04.20243.748

Trebate pomoć?