Koristimo "cookies" kako bismo unaprijedili funkcionalnost stranice atosbank.ba. Pritiskom na bilo koji link na ovoj stranici prihvatate korišćenje "cookies". Uslovi korišćenja

Kalkulator valuta i kursna lista

Kalkulator valuta

Izvorna valuta

Ciljna valuta


Konverzija se vrši po srednjem kursu i rezultat konverzije je informativnog karaktera.

Kursna lista

23.07.2024.

ValutaŠifra valuteParitetKupovni za efektivuKupovni za devizeSrednji kursProdajni za devizeProdajni za efektivu
AUDAUD03611.1425611.1592581.1947651.2260461.228432
CADCAD12411.2522221.2691971.3064121.3423191.346237
CHFCHF75611.9611881.9753412.0223662.0683462.078455
DKKDKK20810.251890.256870.2621160.2673550.270238
EUREUR97811.955831.955831.955831.955831.95583
GBPGBP82612.2331122.2679322.3224252.3747132.381677
NOKNOK57810.155390.1584980.1641280.1686390.168476
RSDRSD9411001.5285681.6288021.6705661.712331.729036
RUBRUB64310.018610.0194280.0204510.0214740.021474
SEKSEK752100.1632990.1681780.1720180
USDUSD84011.7441091.7575951.7963171.8385071.843002

EURIBOR

OznakaDatum važenjaVrijednost EURIBOR-a
1W23.07.20243.622
2W23.07.2024
1M23.07.20243.626
2M23.07.2024
3M23.07.20243.698
6M23.07.20243.633
9M23.07.2024
12M23.07.20243.502

Trebate pomoć?